چند محصول من

 

کنترل باکس GSM مدلGCB11

 

به وسیله این دستگاه می توان از طـریق پیام کوتاه (SMS) یک دستگاه را از راه دور خاموش یا روشن کرد . همچنین می توان از وضعیت یک دستگاه که به ورودی آن متصل شده است ، اطلاع پیدا کرد .

 

برای در یافت دفترچه راهنما اینجا کلیک کنید .

 

سیستم کنترل و دزد گیر پیامکی ( GSM )

این مجموعه شامل تابلو کنترل و سنسور ها می باشد .

تابلو کنترل شامل مودم GSM ، نمایشگر LCD ، دکمه های منو و تنظیمات و منبع تغذیه و باتری می باشد . سنسور ها از نوع حرکتی (PIR) هستند که به صورت شبکه MODBUS به تابلو کنتل متصل می شوند.

در این دستگاه می توان به سفارش مشتری ، سنسورها و امکانات دیگر را اضافه نمود .

برای در یافت دفترچه راهنما اینجا کلیک کنید .

 

کنترل راه دور جرثقیل سقفی

این مجموعه شامل گیرنده و فرستنده رادیویی برای کنترل شش جهت حرکتی جرثقیلهای برقی سقفی می باشد . همچنین یک شستی برای سرعت دوبل جهت اتصال به اینورتر و یک شستی برای روشن و خاموش کردن در نظر گرفته شده است .

برد مفید دستگاه 150 متر می باشد .

 

 کنترل راه دور رادیویی 6 کاناله

 

این دستگاه که برای کنترل دستگاههای برقی از راه دور مورد استفاده قرار می گیرد ، شامل ریموت و دستگاه گیرنده می باشد . خروجیهای گیرنده از نوع رله ای با ولتاژ بیشینه 240 ولت و جریان بیشینه 7 آمپر می باشند .

 

 

 

ساعت فرمان روزانه

این دستگاه دارای یک نمایشگر ، چهار خروجی رله ای 7 آمپر 220 ولت و چهار کلید برای تنظیمات آن می باشد . برای هر خروجی می توان تا سه برنامه زمانی در شبانه روز تنظیم نمود .

 


رابط پخش فایل صوتی wave

این برد کوچک می تواند با گرفتن فرمان به صورت سریال UART ، فایلهای صوتی با مشخصات مندرج در دیتاشیت را از کارتهای حافظه MMC/SD پخش کند.


برای دریافت دیتاشیت اینجا کلیک کنید.

 

رابط صفحه کلید کامپیوتر

این برد کوچک می تواند به عنوان رابط بین کیبورد و مدارات میکروکنترلری قرار گیرد .

این برد کدهای دریافتی از صفحه کلید را به یک کد
تک بایتی
ترجمه کرده ، به سه روش
  UART , SPI
و Parallel  تحویل می دهد .

 

برای دریافت دیتاشیت اینجا کلیک کنید.


آلارم و سخنگوی باز بودن درب خودرو

این دستگاه کوچک از مدار لامپ سقفی تغذیه می شود و موقع باز بودن درب خودرو با پیغام "درب خودرو باز است " به راننده هشدار می دهد و تا زمانی که درب بسته نشود هر ثانیه یک بارصدای ملایم آلارم و هر 20 ثانیه یک بار صدای گوینده را پخش می کند .
 

دستگاه تنظیم کننده خودکار روشنایی و کاهنده مصرف برق مربوط به روشنایی

این دستگاه در سر راه تغذیه لامپ روشنایی قرار می گیرد و نور آن را متناسب با نور محیط تنظیم می کند . به گونه ای که در اوقات و مناطق تاریک نور بیشتر و در اوقات و مناطق روشن نور کمتری تولید شود . به این شکل در مصرف برق روشنایی صرفه جویی قابل توجهی حاصل می گردد. این سیستم برای لامپهای التهابی و فلوئورسنت تست و اجرا شده است . عمده مشکل در مورد لامپهای کم مصرف می باشد که قابلیت کنترل ندارند.

برای دریافت فیلم تست دستگاه اینجا کلیک کنید.

/ 0 نظر / 242 بازدید